Tere tulemast ettevõtte Schneider Electric veebisaidile

Tere tulemast meie veebisaidile.

Saadaolevate toodete vaatamiseks võite valida muu riigi. Ettevõtte teabe nägemiseks avage meie ülemaailmne veebisait.

Valige teine riik või regioon

 • Default Alternative Text

  EcoStruxure platvormi mõistmine

  IoT-rakenduste tugisammas. Muutke oma võrguettevõtet meie baastehnoloogia platvormiga.

  Vaadake videot
 • Default Alternative Text

  IoT haridusse investeerimine

  Lõime käed ülikooliga ESCP Europe ja moodustasime IoT õppetooli, et tulevased juhid mõistaksid paremini IoT ajastu muutuvat ärikeskkonda.

  Vaadake kohe

  EcoStruxure™ Platform

  Digitaalne baas, mis ühendab parimad OT lahendused kõige uuemate IT-tehnoloogiatega ning suurendab tegevusala väärtust ja vabastab asjade interneti tõelise potentsiaali.
  • Kaasinnovatsioon: digitaalse ülemineku kiirendamine ja skaleerimine

   Schneider Electricu digiliitlaste, nagu Microsoft, Accenture, idufirmad ja klientide kaasinnovatsiooni ökosüsteem võimaldab skaleerida IoT arhitektuuri, EcoStruxure’i iga kliendi digitaalseks teekonnaks. Deloitte’i „The Edge“ hoonestuse juhtumisuuring näitab, kuidas innovaatilised digilahendused energiatõhusust suurendavad

  • IoT ökosüsteemi kasutamine

   Meie avatud standardipõhist lähenemist toetab koostöö tööstusstandardite asutustega, nagu Tööstuslik Interneti Konsortsium, IEEE ja Avatud Rahvusvaheline Konsortsium ning koostöö selliste tehnoloogiahiidudega nagu Microsoft, PTC, ARM, Dell, Cisco, Intel, Hewlett-Packard Enterprise, SOGFOX, Salesforce, Kinvey ja IMB.

  • Tööstuslik asjade interneti (IIoT) väärtused

   Cyril Perducat ühineb vestlusega Hardwiredis, et arutada, milliseid väärtuseid IIoT, tehisintellekt (AI) ja EcoStruxure suudavad klientidele pakkuda.

   Tutvuge tarkvaraga EcoStruxure

   Üksainus IoT süsteem, mis võimaldab konkureerida tänapäevases digimaailmas. EcoStruxure esindab muutusi. Avastage oma ettevõtte jaoks ohutuse, usaldusväärsuse, efektiivsuse, jätkusuutlikkuse ja ühenduvuse lisandväärtused.
   Laadi alla