Tere tulemast ettevõtte Schneider Electric veebisaidile

Tere tulemast meie veebisaidile.

Saadaolevate toodete vaatamiseks võite valida muu riigi. Ettevõtte teabe nägemiseks avage meie ülemaailmne veebisait.

Valige teine riik või regioon

  • Default Alternative Text

   Meie eesmärk on INNOVATSIOON

   Tarkvaraga EcoStruxure™ on see igal tasandil võimalik. Tutvuge, kuidas Schneider Electric teostab lennukeid ideid INNOVATSIOONI-portfelli abil, kuhu kuuluvad asjade Interneti toega ja võrguühendusega tooted, võrgu ääreala juhtimine ning rakendused, analüüs ja teenused.

   Vaadake kohe
  • Default Alternative Text

   2020: jäätmetele NULLTOLERANTS

   2020. aastaks tootmisjäätmete puudumine tehastes on julge ettevõtmine. Tarkvara Schneider EcoStruxure™ abil on ettevõttele Whirlpool Corporation kättesaadav teave ja asjatundlik tugi oma jätkusuutlikuse strateegia käitamiseks ja eesmärkideni jõudmiseks.

   Vaadake videot
  • Default Alternative Text

   Innovatsioonikonverentsi maailmatuur

   Digitaalne majandus nõuab konkurentsis püsimiseks julgeid ideid ja innovaatilisust. Ettevõtte Schneider Electric innovatsioonikonverentsid valmistavaid teid sellel ajastul juhtima.

   Lisateave

   EcoStruxure™: IoT-enabled architecture and platform

   EcoStruxure on ettevõtte Schneider Electric IoT-toega isehäälestuv avatud ja hea koostalitlusvõimega arhitektuur ja platvorm kodudes, hoonetes, andmekeskustes, infrastruktuuridest ja tööstustes kasutamiseks.

   EcoStruxure pakub innovaatilisi lahendusi mis tahes taseme juures alates ühendatud toodetest kuni serva juhtimise, rakenduste, analüütika ja teenusteni kuues valdkonnas (elektrienergia, IT, hooned, meditsiin, tehased ja elektrivõrk), võimaldades klientidele suuremat ohutust, töökindlust, tööefektiivsust, jätkusuutlikkust ja ühenduvust.

   Meie klientide lood

   • ArcelorMittal

    ArcelorMittal täiustab terase kvaliteeti, toodab keskkonnasäästlikumalt ja töötab ööpäev ringi tehnoloogia Schneider EcoStruxure™ Plant abil.

   • Hilton garden Inn Dubai Mall of the Emirates

    Väljaspool USA-d asuv suurim Hilton Garden Inn on Hiltoni hotelliketi üks efektiivsemaid ja jätkusuutlikumaid hotelle.

   • SA Power Networks

    Katkematu elektrivarustuse tagamine 1,5 miljonis majapidamises väga äärmuslike tormide korral on ambitsioonikas eesmärk.

   • Telefónica

    Schneider EcoStruxure™ IT abil töötleb Telefónica's Alcalá andmekeskus püstiku kohta märkimisväärsed 14 kW, tagades samal ajal teenuste töökindluse.

   Vaadake | IoT: Digimajanduse toetamine

   IoT kujundab ümber selle, kuidas ettevõtted ja tarbijad omavahel suhtlevad. Näeme enda ümber enneolematut juurdepääsu uutele tehnoloogiatele, klientide suurenevaid nõudmisi ja meeletut andmemahtu. Ükski tööstusharu ei jää sellest puutumata. Ettevõtte Schneider Electric sponsoreeritud CNBC saatesari uurib trende ja tehnoloogiaid, mis soodustavad üleminekut digitaalsele majandusele.
   • Innovatsioonikonverentsi maailmatuur

    Avastage meie innovatsioonikonverents ja õppige toime tulema kiiresti muutuvas maailmas. Liituge 5-6. aprillil Pariisis toimuva digimajanduse toetamisele pühendatud innovatsioonikonverentsiga.

    Liituge digirevolutsiooniga!
    Default Alternative Text

   EcoStruxure faktid

   • 21 000 süsteemiintegreerijat ja partnerit ühtses ökosüsteemis
   • 1,5 miljonit hallatavat vara
   • 40+ digitaalset kommertsteenust
   Vaikimisi alternatiivne tekst

   Avastage EcoStruxure™

   EcoStruxure™ on üksainus avatud IoT-süsteem, mis aitab teil olla tänapäeva digitaalmaailmas konkurentsivõimeline. Avastage asjade Interneti väärtus ettevõttesisese ohutuse, töökindluse, tõhususe, jätkusuutlikkuse ja ühenduste tagamiseks. Laadi alla
   Vaikimisi alternatiivne tekst