Tere tulemast ettevõtte Schneider Electric veebisaidile

Tere tulemast meie veebisaidile.

Saadaolevate toodete vaatamiseks võite valida muu riigi. Ettevõtte teabe nägemiseks avage meie ülemaailmne veebisait.

Valige teine riik või regioon

  • Default Alternative Text

   2050: süsinikdioksiidivaba TULEVIK

   Süsinikdioksiidivaba TULEVIKU kiirem saavutamine on ambitsioonikas eesmärk. Eriti siis, kui miljonite inimeste varustamiseks puhta energiaga tuleb vananenud riiklikke võrke uuendada Enel tagab edu tehnoloogia Schneider EcoStruxure™ Grid abil.

   Vaadake kohe
  • Default Alternative Text

   TÖÖKINDEL tormis

   Varustada 1,5 miljonit majapidamist ka väga tugeva tormi ajal on julge ettevõtmine. SA Power Networks toetub tehnoloogiale Schneider EcoStruxure™ Grid, et oma hiiglaslikku võrku TÖÖKINDLAL viisil jälgida ja hallata ning aidata tagada Lõuna-Austraalia inimeste ohutus äärmuslike ilmaolude korral.

   Vaata videot

   EcoStruxure™ Grid

   Alates kohalikust tootmisest ja integreerimisest elektrivõrgu servas kuni nõudluse ja tarne ühendamiseni suurendab EcoStruxure™ võrgustik teie elektrivõrkude tõhusust ja jätkusuutlikkust.
   Vaikimisi alternatiivne tekst

   Digivõrgu vallapäästmine

   Elektrivõrgu kaasajastamine ja digitaliseerimine on elektriettevõtete kasvuvõimalus. See suurendab töökindlust, jätkusuutlikkust, efektiivsust, turvalisust ja jõudlust. Lugege blogipostitust

   Energiafaktid ja -suunad

   • 75 miljardit IoT-ühendatud seadet aastaks 2025
   • 58% ülemaailmne energianõudluse kasv aastaks 2040
   • 72% päikeseenergiast toodetud elektri hinnalangus alates aastast 2009
   Vaikimisi alternatiivne tekst
   • Uue energiaga maailm Dekarboniseerimis-, detsentraliseerimis- ja digitaliseerimistrendide ja uue energiaga maailmas peavad arenema ka elektriettevõtted.
   • Tulevikuenergia on kohal Digitaliseerimine, detsentraliseerimine ja dekarboniseerimine kujundavad ümber selle, kuidas elektrienergiat toodame, tarnime, levitame ja tarbime. Vaadake lisa meie strateegia vanemametniku Emmanuel Lagarrigue'i Bloombergile antud intervjuust "Tulevikuenergia konverents".
   • Oma potentsiaali saavutavad nutivõrgud
    EcoStruxure elektriettevõtetele Nutilahendustest peavad saama nutivõrgud ja uued ärimudelid ning uued klienditeenused ei tohi piirduda üksnes energia müügiga. Uuri kuidas
   • Soojuselekter, elektriliinid ja kena päikeseloojang
    Digitaalne alajaam Meie uus lahendus kombineerib koostalitlusvõime, küberturbe ja ühenduvuse, et IoT abil teie elu lihtsamaks muuta ning varahalduseks väli- või ettevõttetasemel reaalajas andmeid koguda. Vt üksikasju

   Lugege lahenduse EcoStruxure™ Grid kliendilugusid

   • Innovatsioonikonverentsi maailmatuur

    Avastage meie innovatsioonikonverents ja õppige toime tulema kiiresti muutuvas maailmas. Liituge 5-6. aprillil Pariisis toimuva digimajanduse toetamisele pühendatud innovatsioonikonverentsiga.

    Liituge digirevolutsiooniga!
    Default Alternative Text