Tere tulemast ettevõtte Schneider Electric veebisaidile

Tere tulemast meie veebisaidile.

Saadaolevate toodete vaatamiseks võite valida muu riigi. Ettevõtte teabe nägemiseks avage meie ülemaailmne veebisait.

Valige teine riik või regioon

 • Default Alternative Text

  2050: süsinikdioksiidivaba TULEVIK

  Süsinikdioksiidivaba TULEVIKU kiirem saavutamine on ambitsioonikas eesmärk. Eriti siis, kui miljonite inimeste varustamiseks puhta energiaga tuleb vananenud riiklikke võrke uuendada Enel tagab edu tehnoloogia Schneider EcoStruxure™ Grid abil.

  Vaadake kohe
 • Default Alternative Text

  TÖÖKINDEL tormis

  Varustada 1,5 miljonit majapidamist ka väga tugeva tormi ajal on julge ettevõtmine. SA Power Networks toetub tehnoloogiale Schneider EcoStruxure™ Grid, et oma hiiglaslikku võrku TÖÖKINDLAL viisil jälgida ja hallata ning aidata tagada Lõuna-Austraalia inimeste ohutus äärmuslike ilmaolude korral.

  Vaata videot

  EcoStruxure™ Grid

  Alates kohalikust tootmisest ja integreerimisest elektrivõrgu servas kuni nõudluse ja tarne ühendamiseni suurendab EcoStruxure™ võrgustik teie elektrivõrkude tõhusust ja jätkusuutlikkust.
  Vaikimisi alternatiivne tekst

  Digivõrgu vallapäästmine

  Elektrivõrgu kaasajastamine ja digitaliseerimine on elektriettevõtete kasvuvõimalus. See suurendab töökindlust, jätkusuutlikkust, efektiivsust, turvalisust ja jõudlust. Lugege blogipostitust

  Energiafaktid ja -suunad

  • 75 miljardit IoT-ühendatud seadet aastaks 2025
  • 58% ülemaailmne energianõudluse kasv aastaks 2040
  • 72% päikeseenergiast toodetud elektri hinnalangus alates aastast 2009
  Vaikimisi alternatiivne tekst
  • Uue energiaga maailm Dekarboniseerimis-, detsentraliseerimis- ja digitaliseerimistrendide ja uue energiaga maailmas peavad arenema ka elektriettevõtted.
  • Tulevikuenergia on kohal Digitaliseerimine, detsentraliseerimine ja dekarboniseerimine kujundavad ümber selle, kuidas elektrienergiat toodame, tarnime, levitame ja tarbime. Vaadake lisa meie strateegia vanemametniku Emmanuel Lagarrigue'i Bloombergile antud intervjuust "Tulevikuenergia konverents".
  • Oma potentsiaali saavutavad nutivõrgud
   EcoStruxure elektriettevõtetele Nutilahendustest peavad saama nutivõrgud ja uued ärimudelid ning uued klienditeenused ei tohi piirduda üksnes energia müügiga. Uuri kuidas
  • Soojuselekter, elektriliinid ja kena päikeseloojang
   Digitaalne alajaam Meie uus lahendus kombineerib koostalitlusvõime, küberturbe ja ühenduvuse, et IoT abil teie elu lihtsamaks muuta ning varahalduseks väli- või ettevõttetasemel reaalajas andmeid koguda. Vt üksikasju

  Lugege lahenduse EcoStruxure™ Grid kliendilugusid

  • Innovatsioonikonverentsi maailmatuur

   Avastage meie innovatsioonikonverents ja õppige toime tulema kiiresti muutuvas maailmas. Liituge 5-6. aprillil Pariisis toimuva digimajanduse toetamisele pühendatud innovatsioonikonverentsiga.

   Liituge digirevolutsiooniga!
   Default Alternative Text